Довідник з ресурсоефективного та чистого виробництва. Меблева та деревообробна промисловість

  Мета цього посібника – проаналізувати поточну ситуацію в секторі деревообробної та меблевої галузі України, приділивши особливу увагу прямому та опосередкованому впливу на довкілля; надати рекомендації про оптимальні прийоми використання сировини та матеріалів на підприємствах галузі; визначити підходи, які допоможуть зменшити негативні екологічні наслідки та створити умови для ефективного використання ресурсів та чистого виробництва.

Довідник призначений для працівників деревобробної та меблевої галузі промисловості.

Дана публікація підготовлена в рамках проекту «Сприяння адаптації та впровадженню ресурсоефективного та більш чистого виробництва шляхом створення і роботи Центру більш чистого виробництва в Україні», який виконується Організацією Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) та національним Центром ресурсоефективного та чистого виробництва (ЦРЕЧВ). Донорами проекту є уряди Швейцарії та Австрії.

* ДОВІДНИК З РЕСУРСОЕФЕКТИВНОГО ТА ЧИСТОГО ВИРОБНИЦТВА. МЕБЛЕВА ТА ДЕРЕВООБРОБНА ГАЛУЗЬ / О.А.Кійко, А.С. Кушпіт, Н.Ф. Чопенко, В.Д.Попович – К.: Центр ресурсоефективного та чистого виробництва, 2019. – 132с.