Національний лісотехнічний університет України

Вступна кампанія – 2022

Консультація Приймальної комісії за тел.: (067) 370-23-12

Вступ на ОСбакалавр на основі повної загальної середньої освіти (ПЗСО)

Вступники, які мають ПЗСЗ (закінчили школу) можуть вступати за сертифікатами Національного мультипредметного тесту (НМТ) 2022 року або ЗНО 2019-2021 рр.

Для підвищення шансів вступу на місця держбюджету, варто до 31 травня зареєструватися на підготовчі курси в університеті, які дають змогу отримати до 10-и додаткових балів до конкурсного бала під час вступу на спеціальності лісотехнічного профілю.

В цьому році є можливість вступу на спеціальності лісотехнічного профілю на контракт (без ЗНО) тільки за мотиваційним листом (зразок можна отримати у Приймальній комісії університету).

Для вступу на інші спеціальності потрібно НМТ або ЗНО, в т.ч. і на контракт. Для вступу на спеціальності 022 Дизайн та 191 Архітектура та містобудування на бюджет і на контракт потрібно скласти творчий конкурс в університеті.

Прийом заяв та документів з 29 липня до 23 серпня 2022 р.*

1. Вступ на ОС бакалавр на основі ОКР молодший спеціаліст

Вступникам, які закінчили коледжі, технікуми у цьому році обов’язково потрібно мати два сертифікати НМТ 2022 р. або ЗНО 2019-2021 рр.: на держбюджетз української мови і математики, на контрактз української мови і будь якого іншого предмету.

У період з 10 до 20 червня можна буде зареєструватися на додаткову сесію НМТ.

Прийом заяв та документів з 29 липня до 23 серпня 2022 р.*

Вступ на ОС  “Магістр

Для вступу на більшість спеціальностей потрібно: на бюджет – скласти фаховий іспит** в університеті; на контракт – достатньо написати мотиваційний лист.

Для вступу на кон’юнктурні спеціальності (економічного профілю і спеціальність 281 Публічне управління та адміністрування) потрібно скласти магістерський тест навчальної компетентності (МТНК) та фаховий іспит в університеті.

Реєстрація вступників для складання МТНК триватиме з 27 червня до 18 липня 2022 р. у дирекції ННІ ЕЕМ. Для осіб пільгових категорій та осіб, які здобули ОКР “спеціаліст” або ОС “магістр”, і бажають здобути другу вищу освіту, замість МТНК можна пройти індивідуальну усну співбесіду.

Прийом заяв та документів з 16 серпня до 15 вересня 2022 р.*

*Документи приймаємо через інтернет з Електронним цифровим підписом або у паперовому вигляді.

**Всі вступні іспити проводяться дистанційно.