Команда ННІ ДТД прийняла участь в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади «Деревооброблювальні та меблеві технології»

 

І ми там бували…

24 – 25 квітня 2018 р. у Харківському Національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка (ХНТУСТ) на підставі листа МОНУкоманда студентів навчально наукового інституту деревооброблювальних технологій і дизайну (ННІ ДТД) в складі:

– Ольга Павликовська (ТД-51м)

– Василь Коновалюк (ТД-51м)

Разом з керівником групи проф. кафедри ТМВД Іваном Войтовичем, та командою ІКТ і МАКІТ нашого університету, вперше прийняли участь в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади «Деревооброблювальні та меблеві технології».

Зі слів завідувачки кафедри Деревообробних технологій та сисмотехніки лісового комплексу ХНТУСТ Суски Анастасії Анатоліївни в олімпіаді прийняли участь 11 команд студентів вузів лісотехнічного профілю України у складі 79 чоловік.

На даному етапі студенти показали своє вміння в:

І тур – комп’ютерне тестування з базових дисциплін;

ІІ тур – письмове виконання комплексного кваліфікаційного завдання за фахом;

ІІІ тур – презентація науково-дослідних робіт за тематикою якою вони займались в стінах рідних навчальних закладів;

За результатами підбиття підсумків усіх трьох турів 25.04.2018 р. в урочистій установці відбулось нагородження переможців та учасників олімпіади.

Оля Павликовська з команди ННІ ДТД отримала диплом за ІІ місце, а вся команда подяку і символічний подарунок за участь в олімпіаді.

Змучені напруженою роботою і культурною програмою, перезнайомлені між собою учасники олімпіади, повернулись у рідні стіни своїх навчальних закладів продовжувати поглиблене вивчення дисциплін за своїм профілем з надією продовжити удосконалювати свій рівень за обраною спеціальністю і сподіванням ще не один раз зустрітись з новими колегами на життєвому шляху або організувати подібні зустрічі у своїх навчальних закладах.

 

 Презентує наша Ольга Команда НЛТУ України

 

 Нас багато і усі ми представляємо майбутнє лісового комплексу України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.