Чи можливо застосувати рішення-орієнтований підхід в університеті, що готує фахівців для меблевої галузі

Орест Кійко, професор, завідувач кафедрою  технології меблів та  виробів з деревини  Національного лісотехнічного університету України був  спікером   ЛІНивого сніданку 24 каналі.

Ефір відбувся 25 травня 2020р, о 9 год.
Запис розмови можна переглянути за посиланням

ПРО Що ГОВОРИЛИ:

▪️про те, що у Львові працює єдиний в Україні вищий учбовий заклад лісотехнічного профілю;
▪️про унікальну кафедру технології меблів та виробів з деревини;
▪️про те, чи можливо застосувати рішення-орієнтований підхід в університеті;
▪️про інновації, що ми використовуємо у своїй роботі;
▪️про наші найцікавіші міжнародні проекти;
▪️про нові цікаві способи нашої співпраці з УАМ;
▪️про те, чи є майбутнє в українського меблевого виробництва.

Орест Кійко, професор, завідувач кафедрою технології меблів та виробів з деревини Національного лісотехнічного університету України:
🏆Вважає, що найважливішим для будь-якого керівника є не регалії та нагороди, а здатність повести колектив до нових звершень, показуючи професійність та постійну жагу до вдосконалення на власному прикладі.
🖤Любить свою роботу і отримує від неї неабияку насолоду.
💭Сфера інтересів: деревообробні і меблеві технології, розвиток лісового сектору, міжнародна співпраця у царині удосконалення виробництва та освіти.
❤️Надзвичайно любить свою родину та сумує за друзями під час карантину.