meb del 1 17 tytul

Зовсім недавно автору цих рядків надійшла пропозиція від видання «Мебельное дело» про написання статті щодо стану, перспектив та проблем розвитку виробництва меблів в Україні. Однозначної відповіді, принаймні на той час, не було через перевантаженість власними справами. У процесі роздумів, на одному з телевізійних каналів випадково промайнули кадри одного з найулюбленіших фільмів мого дитинства «Три горішки для попелюшки» і питання щодо написання статті вирішилось само собою, оскільки несподіване порівняння популярного казкового образу попелюшки та меблевої промисловості України видалось цікавим.

Залишилось тільки для прийняття остаточного рішення про певну схожість між видуманим казковим героєм і реально існуючою галуззю промисловості цілої держави відповісти на три маленьких питання 
  1.  Що цікавого сталось у меблевій промисловості України за останнє десятиріччя? (можливо меблеве виробництво втратило матір і повинно жити у постійних суперечках із злою мачухою?);
  2. Чи може претендувати виробництво меблів в Україні на певну виключну важливість та ексклюзивність? (чи меблева галузь України має більше недоліків ніж переваг і, як наслідок, не може викликати такі ж симпатії, як ввічлива, мила і працелюбна попелюшка?);
  3. Які майбутні перспективи меблевого виробництва в Україні? (чи потрібно шукати для меблевої галузі чарівного принца з метою одруження і забезпечення безбідного майбутнього чи існує інший
    вихід?).

(Повний текст статті в PDF форматі див. за посиланням : https://drive.google.com/file/d/0B2xanR3lz_p-WFlSd3d2UEUxUms/view?usp=sharing)

У листопаді 2018 р. ТОВ «Блюм Україна» запросило студентів - технологів (гр. ДТ-41) на екскурсійно-лабораторне заняття.

Фотозвіт

 

 

Маршрут від кафедри ТМВД (ННІ "Деревооброблювальних технологій і дизайну") до ТОВ "Блюм Україна" досить короткий (11 км) та зайняв 20 хвилин.

 

 

 

 

 


 

 

Професор кафедри "Технології меблів та виробів з деревини" НЛТУ України  Іван Войтович провів зуст річі з учнями шкіл у місті обласного значення Жмеринка ( Вінницька область)

 

*

*

Професії які ми обираємо


Лариса Яремчук, доц. кафедри технологій меблів та виробів з деревини Національного лісотехнічного університету України


Дуже важливим у житті кожної людини є її місце у цьому, на сьогоднішній день, складному суспільному просторі. Інколи проходять роки, а то і десятиліття, поки ти знайдеш себе: вибереш до вподоби гідну працю, створиш гарну сім’ю, придбаєш помешкання і відчуєш себе потрібним у цьому світі.
Поки ти юний мрійливий, тобі здається, от закінчу школу і всі дороги для мене відкриті – це так, але на яку із них стати, щоб не помилитись? Дуже важко після закінчення школи вибрати шлях у майбутнє твоєї професії, тай після закінчення Вишу, не все складається так, як ти собі наміряв коли поступав і навчався. Але при цьому, однозначно можна відзначити, що якщо ти захочеш створити себе, як особистість і будеш наполегливим, то все у тебе вийде і все ти зможеш.
Сьогодні в Україні дуже складна ситуація, особливо в економіці, коли багато підприємств, не працюють, а ті що працюють, знаходяться у не легкій ситуації, щоб втриматись і не втратити свій виробничий потенціал. Та це ще не показник, щоб виїжджати з своєї держави за кордон, Україна повинна відродитись і ви, в цій державі повинні стати її важливим виробничим стержнем, який відновить економіку. Ви повинні і ви зможете стати лідерами у виробництві і у відновленому суспільстві нашої держави.