Норвезьке дослідження потенціалу використання деревної біомаси

Кластер деревообробки та меблевого виробництва 2016

Кластер деревообробки та меблевого виробництва 2016

Кластер деревообробки та меблевого виробництва приймав представників Норвезької Лісової Групи та компанії Norsk Energi, які відвідали Львівську область в рамках попереднього дослідження на замовлення Посольства Норвегії в Україні.

Дослідження передбачає оцінку можливостей для розширення використання відходів лісозаготівель в Україні та визначення основних напрямків норвезької діяльності для підтримки українського сектора біоенергетики.

В рамках візиту, Ойстен Аасаарен (Норвезька Лісова Група), Сергій Фащевський (Norsk Energi) та Володимир Воробей (Кластер ДОМВ) провели ряд зустрічей, зокрема з  професором Національного лісотехнічного університету України Орестом Кійком.

Кластер ДОМВ і Національний лісотехнічний університет України, які є партнерами в рамках проекту ЄС RERAM, підкреслили важливість будь-якого збільшення використання біомаси в регіоні у більш широкому контексті ефективності використання ресурсів.

Збільшення використання біомаси може призвести до конкуренції за деревину та інші продукти лісозаготівель для деревообробної промисловості. У цьому напрямку здійснюються зусилля зі створення Ради лісового сектору в рамках проекту RERAM.

Рада збере зацікавлених сторін з лісового господарства, деревообробної, меблевої, плитної, целюлозно-паперової промисловості, а також біоенергетичної галузі регіону для консультування регіональних органів влади щодо максимально ефективного використання деревини в регіоні.

Всі сторони домовилися про використання деревної тріски після лісозаготівель у якості джерела енергії для Львівської області.

 Детальніше : https://www.domv.lviv.ua/norwegian-pre-study