Знайомство з інноваціями або екскурсія студентів-технологів на “BLUM”

Знайомство з інноваціями або екскурсія студентів-технологів на BLUM

blum 001Студенти навчально-наукового інституту Деревооброблювальних технологій і дизайну НЛТУ України, в рамках вивчення дисципліни «Технологія меблевих виробів» відвідали українське представництво компанії “Blum” – світового лідера у виробництві інноваційної меблевої фурнітури.

Студентів ознайомили з історією створення та розвитку компанії “Blum”: від маленького сімейного підприємства, що спеціалізувалося на виготовленні кінських підков, до компанії із виготовлення найякіснішої меблевої фурнітури із світовим ім’ям.

Для кращого засвоєння матеріалу та з метою забезпечення кращої комунікації, студентів розділили на декілька груп. Студентів ознайомили із програмним забезпеченням, розробленим компанією “Blum”: EASY ASSEMBLY, DYNALOG та DYNAPLAN. Було проведено демонстрацію його практичного застосування на етапах проектування корпусних меблевих виробів та встановлення фурнітури “Blum” при збиранні виробів. Для студентів провели коротке практичне заняття із формування отворів під фурнітуру із застосуванням свердлильно-запресувального обладнання та кондукторів фірми “Blum”.

                blum 002                        blum 003             

Також студентів ознайомили із організацією роботи на складі та логістикою підприємства. Проте, мабуть найцікавіше було попереду. Студентам запропонували провести «test-drive» кухні. Представники Blum розказали про сучасні тенденції та правила конструювання корпусних меблевих виробів для кухонь. Продемонстрували застосування різної фурнітури для забезпечення вирішення різних завдань.

 Насамкінець для студентів було організовано «іспит» на засвоєння інформації про компанію та продукцію “Blum”. Студенти, які дали найбільше правильних відповідей були нагороджені призами.

 На переконання всіх учасників поїздки, такі екскурсії є надзвичайно корисними, адже дозволяють майбутнім фахівцям меблевого виробництва вже сьогодні отримувати знання, що дозволять їм бути конкурентноздатними на ринку праці вже завтра.

Висловлюємо щиру подяку у сприянні в організації екскурсії всьому колективу представництва “Blum” в Україні, а особливо п. Нестору Ю.Б.