Освітньо-професійна програма “Деревообробні та меблеві технології “
є базовою для спеціальності 187 “Деревообробні та меблеві технології”
у ННІ Деревооброблювальних технологій та дизайну
Національного лісотехнічного університету України
освітній рівень «бакалавр»;
- термін навчання — 4 роки (2-3 роки для скороченого терміну навчання);
- підготовка здійснюєься за державним замовленням або контрактом, денною та заочною формами навчання).
У рамках навчання за спеціалізацією «Деревообробні та меблеві технології» студенти-бакалаври отримуватимуть знання та практичні навички як з типових курсів – конструювання виробів з деревини, технологія виробів з деревини, технологія меблевих (корпусних, ґратчастих та м’яких) виробів, технологія захисно-декоративних покрить, так і прогресивних – гнучкі виробничі системи, реставрація меблевих виробів, технології використання вживаної деревини, управління персоналом та інші.
Сучасна тенденція до активної мобільності населення привела до того, що на сьогоднішній день меблеві вироби мають більш короткий цикл використання у порівнянні з минулим століттям. Окрім того, сучасні меблеві вироби повинні бути зручними під час транспортування і універсальними в житловому середовищі.
Якщо порівнювати асортимент меблів відомих світових виробників, то викристалізовується дизайн, що робить акцент, з одного боку на сучасній міцній деревині та інші матеріалах, а з іншого – на, дуже високої якості, привабливих виробах з масивної деревини. Важливо, що такі вироби будуть вимагати сучасних підходів щодо типових та альтернативних технологічних процесів
Cпеціалізація дає можливість студентам-бакалаврам отримати не тільки поглиблені теоретичні знання з фахових дисциплін, але й набути практичного досвіду з використання прогресивних матеріалів, конструювання та розроблення сучасних технологічних процесів з виготовлення меблевих та інших виробів з деревини у виробничих умовах.
У навчальному плані підготовки майбутніх фахівців за даною спеціалізацією передбачено тісну, активну співпрацю з представниками деревообробного та меблевого бізнесу. Вони ділитимуться своїми секретами успіху та цінним досвідом, навчатимуть як уникнути помилок і як стати успішними підприємцями.
Важливим елементом навчання буде спілкування із закордонними партнерами, адже у Національному лісотехнічному університеті укладено більше п’ятдесяти угод про міжнародну співпрацю.
Випускники ОПП «Деревообробні та меблеві технології», окрім набуття класичних технологічних вмінь зі створення меблевих виробів і виробів з деревини, набуватимуть навичок ведення підприємницької діяльності, що передбачає створення малого підприємства, яке виготовлятиме і успішно реалізовуватиме прогресивні сучасні вироби у сфері меблевого виробництва. Це велика перспектива для самореалізації, що супроводжується високими матеріальними і творчими здобутками.
Ключові слова спеціалізації «Деревообробні та меблеві технології» – збалансоване конструювання, прогресивні технології, сучасні вироби
Основний пріоритет у підготовці фахівців за цією спеціалізацією – це надання компетенцій від конструювання до виготовлення конкурентноздатних меблів і виробів з деревини з використанням сучасних технологічних рішень.
Умови вступу
Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти
для вступу на ОПП «Деревообробні та меблеві технології»:
- Українська мова;
- Математика;
- Фізика або біологія.
Детальні та найновіша інформація щодо вступу див на сайті приймальної комісії https://pk.nltu.edu.ua/
Додаткові можливості вступу
Підготовчі курси
Слухачі підготовчих курсів за результатами атестаці можуть додатково отримати додаткові конкурсні бали при вступі на спеціальності, яким надається державна підтримка:
187 – Деревообробні та меблеві технології
Курси БЕЗКОШТОВНІ!
Детальнішу інформацію щодо особливостей ступної компанії та змісту спеціалізації можна отримати:
- За телефоном: +38032-2384504 (міський, м Львів)
+380987219513 (Київстар). - На сайті приймальної комісії Національного лісотехнічного університету України за адресою – https://pk.nltu.edu.ua/ua/homepage.
- На сайті кафедри технології меблів та виробів з деревини (випускової кафедри) НЛТУ України за адресою :
https://tmvd.nltu.edu.ua/ .
Адреса для листування: вул. Залізняка, 11, Львів, Україна, 79057. - На Facebook-cторінці спеціалізації «Іноваційні стартапи деревообробної та меблевої галузей»” за адресою: httpss://www.facebook.com/StartUpDMT/.
- Шляхом відправлення письмових запитань та пропозицій на адресу :
e-mail: tmvd(at)nltu.edu.ua.