ОПП “Деревообробні та меблеві технології”

Освітньо-професійна програма  “Деревообробні та меблеві технології “
 є базовою для спеціальності 187  “Деревообробні та меблеві технології”
 у ННІ  Деревооброблювальних технологій та дизайну
Національного лісотехнічного університету України

освітній рівень «бакалавр»;

• термін навчання — 4 роки (2-3 роки для скороченого терміну навчання);
  • підготовка здійснюєься за державним замовленням або контрактом, денною та заочною формами навчання).

У рамках навчання за спеціалізацією «Деревообробні та меблеві технології» студенти-бакалаври отримуватимуть знання та практичні навички як з типових курсів – конструювання виробів з деревини, технологія виробів з деревини, технологія меблевих (корпусних, ґратчастих та м’яких) виробів, технологія захисно-декоративних покрить, так і прогресивних – гнучкі виробничі системи, реставрація меблевих виробів, технології використання вживаної деревини, управління персоналом та інші.

М`які меблеві вироби.

Сучасна тенденція до активної мобільності населення привела до того, що на сьогоднішній день меблеві вироби мають більш короткий цикл використання у порівнянні з минулим століттям. Окрім того, сучасні меблеві вироби повинні бути зручними під час транспортування і універсальними в житловому середовищі.

Якщо порівнювати асортимент меблів відомих світових виробників, то викристалізовується дизайн, що робить акцент, з одного боку на сучасній міцній деревині та інші матеріалах, а з іншого – на, дуже високої якості, привабливих виробах з масивної деревини. Важливо, що такі вироби будуть вимагати сучасних підходів щодо типових та альтернативних технологічних процесів

Cпеціалізація дає можливість студентам-бакалаврам отримати не тільки поглиблені теоретичні знання з фахових дисциплін, але й набути практичного досвіду з використання прогресивних матеріалів, конструювання та розроблення сучасних технологічних процесів з виготовлення меблевих та інших виробів з деревини у виробничих умовах.

У навчальному плані підготовки майбутніх фахівців за даною спеціалізацією передбачено тісну, активну співпрацю з представниками деревообробного та меблевого бізнесу. Вони ділитимуться своїми секретами успіху та цінним досвідом, навчатимуть як уникнути помилок і як стати успішними підприємцями

Важливим елементом навчання буде спілкування із закордонними партнерами, адже у Національному лісотехнічному університеті укладено більше п’ятдесяти угод про міжнародну співпрацю.

Столик. Конструкція. Основні розміри

Випускники ОПП «Деревообробні та меблеві технології», окрім набуття класичних технологічних вмінь зі створення меблевих виробів і виробів з деревини, набуватимуть навичок ведення підприємницької діяльності, що передбачає створення малого підприємства, яке виготовлятиме і успішно реалізовуватиме прогресивні сучасні вироби у сфері меблевого виробництва. Це велика перспектива для самореалізації, що супроводжується високими матеріальними і творчими здобутками.

Ключові слова спеціалізації «Деревообробні та меблеві технології» – збалансоване конструювання, прогресивні технології, сучасні вироби

Основний пріоритет у підготовці фахівців за цією спеціалізацією – це надання компетенцій від конструювання до виготовлення конкурентноздатних меблів і виробів з деревини з використанням сучасних технологічних рішень.

Умови вступу

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти
для вступу на ОПП «Деревообробні та меблеві технології»:

• Українська мова;
  • Математика;
  • Фізика або біологія.

Детальні та найновіша інформація щодо вступу див на сайті приймальної комісії  https://pk.nltu.edu.ua/

Додаткові можливості вступу

Підготовчі курси

Слухачі підготовчих курсів за результатами атестаці можуть додатково отримати  додаткові конкурсні бали  при вступі на  спеціальності, яким надається державна підтримка:

187  –  Деревообробні та меблеві технології

Курси БЕЗКОШТОВНІ!

Детальнішу інформацію щодо особливостей ступної компанії та змісту спеціалізації можна отримати:

1. За телефоном:   +38032-2384504 (міський, м Львів)
                                +380987219513  (Київстар).
  2. На сайті приймальної комісії Національного лісотехнічного університету України за адресою – https://pk.nltu.edu.ua/ua/homepage.
  3. На сайті кафедри технології меблів та виробів з деревини (випускової кафедри) НЛТУ України за адресою :
    https://tmvd.nltu.edu.ua/ .
    Адреса для листування: вул. Залізняка, 11, Львів, Україна, 79057.

4. На Facebook-cторінці спеціалізації «Іноваційні стартапи деревообробної та меблевої галузей»” за адресою: httpss://www.facebook.com/StartUpDMT/.
  5. Шляхом відправлення письмових запитань та пропозицій на адресу :
    e-mail: tmvd(at)nltu.edu.ua.