Зарубіжні дисертації у відкритому доступі

пошук дисертацій

NDLTD (The Networked Digital Library of Theses and Dissertations)пошукова система. Забезпечує пошук повнотекстових дисертацій відкритого доступу або відомостей про дисертації обмеженого доступу серед 4 млн документів.

OATD (Open Access Theses and Dissertations)містить дисертації, дипломні роботи випускників більше 1 тис. дослідних інститутів, університетів і коледжів. Мови: англійська (1200000), інші європейські, китайський. Кількість документів: 2800000. Відкритий доступ до повних текстів: для всіх робіт.

DART-Europeмістить дисертації з бібліотек Європи. Мови: англійська та інші європейські. Кількість документів: 500 тис. Робіт вчених з 600 університетів 28 країн Європи. Відкритий доступ до повних текстів: для всіх робіт.

HALмістить дисертації та наукові статті співробітників науково-освітніх установ Франції. Мови: в основному англійська та французька. Кількість документів: 1 млн. Відкритий доступ до повних текстів: для 350 тис. робіт.

CiNii Dissertations — мови японська, англійська. Містить: дисертації на докторський ступінь університетів та інститутів Японії, бібліографічну інформацію по дисертаціях. Кількість документів: 230 тис. Дисертацій від National Diet Library і університетів, 600 тис. бібліографічних посилань. Відкритий доступ до повних текстів: для всіх робіт.

Dialnetмістить згруповані по університетах дисертації, наукові статті вчених з провідних університетів Іспанії. Мови: іспанська та інші європейські. Кількість документів: 40 тис. Відкритий доступ до повних текстів: для всіх робіт.

dissertations.seмістить докторські дисертації шведських вчених. Мови: англійська, інші європейські і східні. Кількість документів: 54 тис. Відкритий доступ до повних текстів: для половини робіт.

PQDT Open — база даних компанії ProQuest’s UMI Dissertation Publishing. Містить: дисертації. Мови: англійська. Кількість документів: 27 тис. Відкритий доступ до повних текстів: для всіх робіт.

theses.fr — частина проекту інформаційного забезпечення вищої освіти за підтримки Міністерства освіти Франції. Містить: дисертації, захищені в університетах Франції. Мови: в основному французька та англійська. Кількість документів: 370 тис. Відкритий доступ до повних текстів: для 30 тис. робіт.

EThOS – британські дисертації (більше 400 тис.) У відкритому доступі для всіх зареєстрованих користувачів. Можна також за порівняно невеликі гроші замовити оцифровку необхідної дисертації, яка після цього буде викладена у відкритий доступ.

Канадські дисертації (70 університетів).

Дисертації Університету Гранади (6 тис.).

Дисертації Університету Тулузи (+2578).

Підбірка дисертацій Луїзіанського університету.

Мексиканські дисертації.

Дисертації Університету Буенос-Айреса (1395, pdf).