Для цього необхідно завітати до чарівних випускниць НЛТУ України, успішних бізнес-леді п.Наталії Трохимчук та п.Наталії Яромич на підприємство «KEMICHAL». Щороку уже впродовж майже десятиліття це підприємство гостинно розчиняє двері для студентів-технологів та студентів-дизайнерів Інституту деревооброблювальних технологій і дизайну НЛТУ України. Завдячуємо цьому саме нашим випускницям, які до глибини душі розуміють технологічну необхідність проведення таких занять у виробничих лабораторіях.

П. Наталя Трохимчук вщерть напоїла студентів виробничою мудрістю, адже починала свій шлях мисткині-опоряджувальниці на деревообробному підприємстві у м. Кам’янець-Подільський і не з книжок розуміє, на чому акцентувати увагу у своїй розповіді, що насамперед повинен вміти та знати технолог деревооброблення.

Впродовж тривалої оповіді студенти дізналися про найсучасніші тренди в царині опорядження з щорічної найбільшої та найпопулярнішої виставки меблів і дизайну інтер’єрів у Мілані, про сучасні стилі в проектуванні меблевих виробів та про нові конструкційні матеріали, про мистецтво розгадування рецептур лакофарбових матеріалів основних виробників.

Вкотре майбутні технологи почули про необхідність вчитися впродовж усього життя і доводити свої професійні знання до найвищих щаблів досконалості, а також звертати увагу на психологічні аспекти спілкування із замовником.

Охочим вдалося спробувати себе опоряджувальниками на 100%: п..Наталя привідкрила завісу таємничості з практичного використання пневморозпилювачів, дала змогу студентам сформувати прозорі та забарвлені покриття на деревинних підкладках у виробничій лабораторії.

Неодноразово наголошувалося, що досвідчений фахівець-опоряджувальник на виробництві – це працівник №1на вагу золота з гідною оплатою праці та є надзвичайно затребуваним на ринку праці.
На завершення інформаційно насиченої зустрічі студентам запропонували записати свої побажання та залишити їх у скриньках. Свідченням того, що екскурсія вдалася, був вогник зацікавленості в очах технологів, що не вгасав до завершення зустрічі.

Довідкова інформація:     httpss://kemichal.net

Першоджерело: Стаття Оксани Яріш. Як переконати студентів-технологів, що опорядження виробів з деревини – чоловіча справа?