Співпраця бізнесу та освіти на Столярному фестивалі “REMESLO”

remeslo001

Співпраця бізнесу та освіти на Столярному фестивалі REMESLO

16-17 вересня 2017 року в Києві проходив Столярний фестиваль REMESLO. Фестиваль REMESLO – це унікальний шанс побачити й поспілкуватися з креативним осередком деревообробної справи України, дізнатися про новинки у галузі виробництва та обладнання, інструменту, познайомитися з новими видами матеріалів та сировини, дізнатися про навчальні заклади України та освітні програми, що готують фахівців деревообробної галузі й отримати роботу.

remeslo001

На фестивалі були представлені: виробники предметів інтер’єру, виробники матеріалів для столярних виробів, компанії з продажу технологій та обладнання, зокрема Felder, представники вищих навчальних закладів, курсів, шкіл, освітньо-профільних програм деревообробної та меблевої галузей.

remeslo002.jpg Відповідно до запрошення директора ТОВ «Трейдекс» А.А. Кушелюса для представлення НЛТУ України на фестивалі REMESLO та участі в роботі круглого столу «Освіта в галузі: потреби та реалії. Як, чому і навіщо потрібно вчити?», в рамках фестивалю, участь взяли співробітники університету – начальник відділу міжнародних зв’язків Врублевська Олена, доцент кафедри технології меблів та виробів з деревини Гайда Сергій ч та доцент кафедри технологій лісопиляння, столярних і дерев’яних будівельних конструкцій Дадак Юрій.

Відбулися презентаційні панелі компаній-роботодавців: Меблевик, Aluint, Європроект, АГТ Плюс, Віп-лінія Homster та навчальних закладів :

  • НЛТУ України,
  • НУБіП,
  • КДІДПМ ім. М. Бойчука,
  • НПУ ім. М. Драгоманова

та училищ :

  • ВХПТУ №5 (м. Вінниця),
  • ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій»,
  • Київське вище ПУД,
  • Бердичівський професійно-будівельний ліцей та інші.
remeslo003.jpg

 

remeslo004.jpg Дискусійні панелі торкалися питань відповідності освітніх програм навчальних закладів деревообробної галузі сучасним вимогам роботодавців та консолідації зусиль освітян та деревообробників для створення плану дій. Особливої уваги заслуговували виступи Олени Врублевської на тему «Впровадження дуальної системи навчання, альтернативне навчання, консолідація роботодавців та освітян» та Анастасії Пушкіної на тему «Альтернативне навчання. Презентація школи ЕРІО». Реальний успіх гарантовано у тісній співпраці бізнесу та освіти. Важлива думка та основне резюме круглого столу – це вкладання бізнесу у навчальні заклади.

Для представлення нашого університету в креативному просторі IZONE (м. Київ, вул. Набережно-Лугова 8) на другому була виділена обладнана зона, в якій проводилась профорієнтаційна робота серед молоді із врученням роздаткового матеріалу про наш навчальний заклад.

Учні разом з батьками проявляли інтерес до майбутньої професії, цікавились спеціальностями наших інститутів. Наші співробітники доц. Гайда С. та доц. Дадак Ю. детально розказували присутнім про особливості та переваги навчання в НЛТУ України та про майбутню цікаву роботу з деревиною та деревинними матеріалами на сучасних меблевих та деревообробних підприємствах України.

remeslo005
remeslo006.jpg
remeslo007.jpg

На першому поверсі були представлені: серії майстер-класів, лекцій та презентацій від провідних фахівців столярної справи, лаунж-зона для відпочинку та спілкування, зона фуд-корту від найкращих українських кулінарів, дитяча зона, а також проходив ярмарок вакансій з столярної справи та меблевої діяльності.

remeslo008.jpg   remeslo009.jpg