День України на Ligna – 2015

ligna2015

ligna2015

З 11 по 15 травня цього року у німецькому місті Ганновер відбуватиметься найбільша європейська виставка обладнання, інструменту і матеріалів для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловостей ‑ Ligna 2015.

Уперше за багаторічну історію Незалежності нашої держави під час такого важливого галузевого заходу як виставка Ligna буде проведено День України ‑ захід, який Ви не повинні пропустити.

День України проходитиме 12 травня у межах Wood Industry Summit, який є потужною платформою для міжнародної ділової активності на цільових ринках. Місце проведення – павільйон №13. У цьому ж павільйоні презентуватимуть можливості лісового господарства та деревообробної промисловості України для міжнародного, зокрема й європейського, ринку. Відвідати захід зможуть усі охочі. Початок презентації – 12 травня о 10.00.

Координація діяльності української делегації під час Дня України на виставці Ligna 2015 ‑ зі стенда В74, що буде розміщений у павільйоні національних асоціацій у залі №17. Також з цього стенда розповсюджуватимуть каталог Trade Partner Ukraine: timber, furniture, components, technology, мета якого ‑ сприяти експорту продукції лісового господарства, деревообробної та меблевої промиловості.

Одягніть 12 травня вишиванку – долучіться до Дня України на Ligna.

Організатором Дня України під час Wood industry summit став Національний Лісотехнічний Університет України за підтримки Державного агенства лісових ресурсів України, Української Асоціації Меблевиків, Асоціації меблевих і деревообробних підприємств «Меблідеревпром», Української асоціації деревообробного обладнання.

Інформаційний супровід заходу здійснюють газета «Деревообробник», журнал «Меблеві технології», портал derevo.info.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *