На кафедрах ТМВД та ТЛ,С і ДБВ відбувся спільний захист бакалаврських робіт

22 квітня 2022р. відбувся захист дипломних робіт бакалаврів  щодо присвоєння кваліфікації освітньо-професійного рівня “Бакалавр” зі спеціальності 187 – “Деревообробні та меблеві технології” студентів заочної форми навчання.

Захисти проходили в онлайн режимі на платформі Google Meet.

Працювала екзаменаційні комісії під головуванням Кондура Степана Васильович – директора ТзОВ “Неском” та Павлюста Володимира Миколайовича – директор ТзОВ “НІВІТ”.

Засідання ДЕК 22 квітня 2022 р

Кваліфікаційні роботи студентів оцінювали професійна комісія: професор Кійко О. А., завідувач кафедри ТМВД;  доцент Ференц О. Б. – завідувач кафедри ТЛ,С і ДБВ; Кушпіт А. С. – доцент кафедри ТМВД; Копинець З. П. – доцент каф. ТЛ,С і ДБВ;  Сомар Г. В. – доцент кафедри ТЗНС і Д, БЖД та СК; Наливайко Н. Я. – доцент кафедри ЕЕ. Також на захисті були присутні викладачі кафедр ННІ ДКТД – проф. Яремчук Л.А. та Гайда С.В., асистент Ільків М.М.

Захищається студент Андрій Нікітін

Студенти представили та успішно захистили свої бакалаврські проєкти. Студенти  продемонстрували високий  рівень знань, відповіли на питання членів комісії та присутніх на захисті. Керівники бакалаврських робіт оцінили відповідальне  ставлення студентів підготовки проектів та  якісне їх виконання.

Вітаємо з успішними захистами дипломів і присвоєнням кваліфікації “Бакалавр”!

Бажаємо Вам здоров’я, щастя і успішної професійної реалізації! А також запрошуємо  продовжити навчання на рівні “Магістр”.