Солонинка Василь

Доцент,  канд.техн.наук

Освіта:

• у 2006 році закінчив Національний лісотехнічний університет України і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Технологія деревообробки» та здобув кваліфікацію магістра.

Наукова ступінь:

• Тема дисертації: "Підвищення водо- і теплостійкості клейових з’єднань деревини клеями на основі полівінілацетатної дисперсії".

Професійний стаж роботи:

• з 2009 асистент кафедри технології меблів та виробів з деревини (Національний лісотехнічний університет України, технологічний факультет).

• доцент кафедри ТМВД

• Практичні і лабораторні заняття та курсове проектування з дисциплін «Технологія меблевих виробів» і «Наукові дослідження в д/о».
  • Практичні і лабораторні заняття з дисципліни "Статистичні методи підвищення якості продукції деревооброблення".
  • Лабораторні заняття з дисципліни"Технологія виробів з деревини".
  • Лекційні, практичні і лабораторні заняття з дисципліни «Основи технології меблевих виробів» і "Основи механічного оброблення заготовок з деревини" для студентів спеціальності  «Хімічна технологія».

• Модифікування, розроблення та дослідження термопластичних композицій для склеювання деревини та деревинних матеріалів

Вибрані публікації: