ЧОПЕНКО Наталія Федорівна

асистент

e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

• 1998 - 1992 - студентка Коломийського технікуму МОД
  • 1992 - 1995 - студентка Українського державного лісотехнічного університету за спеціальністю «Технологія деревообробки»
  • 1988 - 2001 - аспірант Українського державного лісотехнічного університету

Наукова ступінь:

• працює над кандидатською дисертацією на тему: «Підвищення фізико-механічних показників клеєної деревини вільхи»

Професійний стаж роботи:

• з 2002 – асистент кафедри технології меблів та виробів з деревини Національного лісотехнічного університету України м. Львів, Україна

• асистент кафедри "Технології меблів та виробів з деревини"

Лекційний курс з дисципліни

• " Основи наукових досліджень" для напрямку 6.020207 Дизайн

Практичні та лабораторні роботи з дисциплін:

• "Технологія виробів з деревини"
  • "Наукові дослідження в деревообробленні"
  • "Технологія захисно-декоративних покриттів"

• Модифікування деревини;
  • Застосування статистичних методів для дослідження технологічних процесів деревообробки;
  • Акустичні властивості деревини

Вибрані публікації

• Чопенко Н. Ф. Використання м’яколистяних порід у лісопромисловому комплексі як один з аспектів покращення екології довкілля/Науковий вісник: проблеми деревообробки на рубежі ХХІ століття: наука, освіта, технології / Збірник науково-технічних праць – Львів: Престиж Інформ. – 1999. – Вип. 9.5. – с. 128-130.
  • Чопенко Н. Ф. Дослідження просочування деревини розчинами силікатів/Науковий вісник: Розробка сучасних технологій деревообробки / Збірник науково-технічних праць. – Львів: УкрДЛТУ. – 2001. – Вип. 11.2. – с. 28-33.
  • Чопенко Н. Ф. Соціологічне дослідження умов експлуатації покриттів підлог із деревини Науковий вісник / Збірник науково-технічних праць. – Львів: УкрДЛТУ. – 2002. – Вип. 12.2. – с. 143-147.
  • Чопенко Н. Ф., Прокопович Б. В. Влияние глубины пропитки на твердость древесины/ Актуальные проблемы лесного комплекса: Сборник научных трудов. - Брянск: БГТА. – 2002. - с.28-30.
  • Чопенко Н. Ф. Дослідження адгезійної міцності лакофарбових матеріалів до модифікованої деревини/ Науковий вісник: сучасні технології деревообробки / Збірник науково-технічних праць. – Львів: УкрДЛТУ. – 2003. – Вип. 13.2. – с.142 – 145.
  • Чопенко Н. Ф. Дослідження статичної твердості пресованої деревини вільхи / Лісове господарство, лісова, паперова та деревообробна промисловість // Міжвідомчий науково-технічний збірник. -Львів: НЛТУУ, 2007. – вип.33. - С. 96-100.
  • Чопенко Н. Ф. Вплив технологічних параметрів пресування на властивості деревини вільхи //Лісове господарство, лісова, паперова та деревообробна промисловість // Міжвідомчий науково-технічний збірник. -Львів: НЛТУУ, 2008. – вип.34. - С. 96-100.