Спеціальний тиждень 2019
 20.05.2019 24.05.2018

 

 

 

КОНКУРС ПРЕЗЕНТАЦІЙ

відбудеться 24.05.2019 о 10-00 у залі засідань Вченої Ради

 

 

Інформація про проведення «Спеціального тижня»

Програма заключного дня  "Спеціального тижня"

 

«Спеціальний тиждень» - це форма навчання, що розповсюджена у Швейцарії (зокрема в університеті прикладних наук м. Берн – вони мають такі близькі нам спеціальності, як «Технологія деревообробки» та «Цивільна інженерія»). НЛТУ України співпрацює з університетом прикладних наук уже третій рік поспіль.

 

Мета Спеціального тижня

 • Розвинути вміння студентів щодо удосконалення діяльності підприємств у царині деревооброблення з точки зору сталого розвитку.
 • Розвинути вміння у студентів щодо започаткування інноваційних стартапів у царині сталого розвитку.
 • Навчитися використовувати сучасні інструменти при бізнес плануванні - Business Model Canvas, BM-Environment, Value  Proposition Design.
 • Навчитися аналізувати як глобальні, так і локальні проблеми в даному контексті.
 • Навчитися діяти в глобальному і локальному контексті в команді.
 • Розвивати міжнародний обмін.
 • Удосконалити знання англійської мови.
 • Удосконалення вмінь – так званих - «soft skills».

 

Прес-реліз, Берлін, 22.2.2019


Підтримка біоекономіки в десяти європейських регіонах

POWER4BIO розробляє регіональні стратегії біоекономіки
та дорожні карти шляхом транскордонного обміну знаннями

 


Біоекономіка є потужним сектором, що розвивається, з величезним потенціалом, який у фінансовому вимірі становить 2 мільярди євро та забезпечує роботою майже 22 мільйони людей у Європі. Тим не менш, є ще багато європейських регіонів, які не користуються повною мірою своїм потенціалом в отриманні продуктів сталого розвитку замість використання ресурсів на основі викопних джерел. Проект POWER4BIO спрямований на підтримку цих регіонів у стимулюванні біоекономіки та аналіз такої трансформації, виходячи з позицій реальних дій та конкурентоспроможності. Діяльність за проектом фінансується Європейською Комісією в рамках програми «Горизонт 2020». Загальний обсяг фінансування проекту становить 3 мільйона євро.


У жовтні 2018 р. POWER4BIO розпочав свою діяльність із стартової зустрічі в Брюсселі. Зосереджуючись на підвищенні обізнаності, налагодженні зв'язків, політичних діалогах та взаємному навчанні, POWER4BIO націлений на розширення можливостей регіонів ЄС максимально використовувати їх місцеву сировину. Проект, у якому приймають участь 17 інституцій із 10 країн (Бельгія, Словаччина, Іспанія, Греція, Нідерланди, Угорщина, Італія, Польща, Чехія та Україна) триватиме до березня 2021 року. Координатором проекту є дослідницький центр енергоресурсів та споживання з Іспанії - CIRCE.


 
Консорціум POWER4BIO на зустрічі в Брюсселі у жовтні 2018 року.

  Є дві причини, що мотивували організаторів до проведення цього інноваційного «Спеціального тижня».

Україна-Швейцарія. Спеціальний тижденьПричина 1. Зовсім недавно автор цих рядків мав розмову із колегою із Швейцарії. У рамках дискусії у мене виникло питання – поділіться секретами успіху вашої країни, оскільки саме Швейцарія посідає чільні місця у світових рейтингах сталого розвитку та якості життя. Відповідь була неочікуваною (принаймні для мене) – ми не маємо так багато природніх ресурсів, як інші країни і тому основні наші здобутки ми маємо завдяки системі нашої освіти.

Причина 2. Говорячи про інноваційність ми часто звертаємо увагу на такі безумовні сучасні, креативні та перспективні речі, як інтернет речей, промисловість 4.0, штучний інтелект та інші основні здобутки сучасної думки. Але дискутуючи про освітні проблеми, ми також часто робимо кардинальну помилку – ми малюємо у нашій уяві картину, що не зазнала змін протягом останніх декількох сотень років: вчитель стоїть навпроти аудиторії та малює щось на дошці. Змінилось все, що оточую нас і тільки вчитель користується таким «новітнім методологічним дивайсом», як дошка, застосовуючи класичну схему викладу лекційного матеріалу.

«Спеціальний тиждень» - це форма навчання, що розповсюджена у Швейцарії (зокрема в Університеті Прикладних Наук м. Берн, де готують фахівців за спорідненими до наших спеціальностями: такими, як «Технологія деревообробки» та «Цивільна інженерія»).
НЛТУ України співпрацює з університетом прикладних наук уже другий рік поспіль.

Special Week (FS 2017)

BFH Logo deutsch

Understanding Global Issues – a Study Trip to Western Ukraine

Спеціальний тиждень (FS 2017nltu gerb
«Розуміння Глобальних проблеми – стажування в Західній Україні»

 Мета Спеціального тижня:

 • Навчитися аналізувати як глобальні, так і локальні проблеми в даному контексті.
 • Навчитися діяти в глобальному і локальному контексті в команді.
 • Розвивати міжнародний обмін.

 З 15 по 19 травня 2017 р. до України приїздили студенти з університету прикладних наук (м. Берн, Швейцарія), які мали заплановану згідно їхнього навчального плану поїздку в Україну. Це так званий «Спеціальний тиждень», в рамках якого студенти - швейцарці в команді з нашими студентами вивчали локальні і глобальні тренди і робили аналіз, розробляли бізнес-план і презентували свої ідеї. Співпраця студентів наших двох країн почалась задовго до приїзду студентів до Львова. Спілкувались вони електронною поштою та в системі персоналізованого навчального середовища Moodle.

Організаторами спеціального тижня були доктори Kurt Wüthrich і Oliver Jancke від швейцарської сторони та проф. Кійко (НЛТУ України ) і п. Радміла Устич (агенція «Форза») з української сторони.

Особливістю «Спеціального тижня» була ґрунтовна попередня теоретична та дослідницька підготовка студентів.

uch reram 2016 small18 та 19 травня  2016 р.у Львові дискутували та обмінювалися досвідом понад 80 учасників з різних країн в рамках завершальної конференції дворічного європейського проекту RERAM. Сприяння надійному партнерству між підприємствами, організаціями підтримки бізнесу, науковцями та органами влади з метою впровадження ефективного використання сировини та ресурсів для підвищення конкурентоспроможності лісового сектору стали ключовими питаннями заходу...

Детальніше: http://www.domv.lviv.ua/reram-conference-may-2016

Джерело: http://www.domv.lviv.ua