Головна

Ласкаво просимо на веб-сторінку кафедри ”Технології меблів та виробів з деревини” !

Кафедра “Технології меблів та виробів з деревини” є структурним підрозділом  Навчально-наукового інституту Деревообробних та комп'ютерних технологій  і дизайну (ННІ ДКТД) Національного лісотехнічного університету України (НЛТУ України) знаходиться у м. Львові.

Навчальну та наукову діяльність кафедра розпочала у 1946 р.

Напрямки наукової діяльності та досліджень охоплюють технологію виробництва меблів та виробів з деревини, та сприяють підготовці фахівців-деревообробників високої кваліфікації, які є прихильними до збереження навколишнього середовища та здатні забезпечувати гармонійну взаємодію з природним довкіллям у професійній та соціальній діяльності.

Кафедра сприяє поширенню і зростанню знань у царині технологій деревооброблення, технологій проектування та виробництва меблів та інших виробів з деревини шляхом інтенсивного навчання та виконання прикладних досліджень, а також для забезпечення студентів високим рівнем технологічної підготовки та знаннями для можливого заняття приватним підприємництвом та потенційної майбутньої зайнятості.

Ласкаво просимо на наш веб-сайт, і ми із задоволенням познайомимося та проведемо вас по наших навчальних та наукових лабораторіях.

 
Освітні програми бакалаврату
Освітні програми бакалаврату
Інноваційні стартапи  у Facebook
 
Група
Група "Інноваційні стартапи" у FB