Іноваційні стартапи

Спеціалізація "Іноваційні стартапи деревообробної та меблевої галузей" спеціальності 187
"Деревообробні та меблеві технології"   запроваджена у жовтні 2017 року у навчально-науковому інституті деревооброблювальних технологій та дизайну Національного лісотехнічного університету України

• освітній рівень «бакалавр»;
  • термін навчання — 4 роки (2-3 роки для скороченого терміну навчання);
  • підготовка здійснюєься за державним замовленням або контрактом, денною та заочною формами навчання).

У рамках навчання за спеціалізацією «Інноваційні стартапи деревообробної та меблевої галузей» студенти отримуватимуть знання та практичні навички як з класичних, так й з інноваційних курсів з технології, дизайну, економіки, маркетингу, бізнес планування, теорії та практики реклами, інтернет-комунікацій та ін.

У навчальному плані підготовки майбутніх фахівців за даною спеціалізацією передбачено також активну участь успішних представників деревообробного та меблевого бізнесу. Вони ділитимуться своїми секретами успіху та цінним досвідом, навчатимуть як уникнути помилок і як стати успішним підприємцем.

Важливим елементом навчання буде спілкування із закордонними партнерами, адже у Національному лісотехнічному університеті укладено більше п’ятдесяти угод про міжнародну співпрацю.

Випускники цієї спеціалізації, окрім набуття класичних технологічних вмінь зі створення меблевих виробів та виробів з деревини набуватимуть навичок ведення підприємницької діяльності, що передбачає створення малого підприємства, яке виготовлятиме і успішно реалізовуватиме інноваційні вироби у царині меблевого виробництва та деревооброблення.

Ключові слова спеціалізації – інноваційність та стартап

Це означає, що основною ідеєю навчального плану спеціалізації є здобуття компетенцій успішного започаткування нової справи. Акценти тут зміщені у сторону новацій, без яких у сучасному конкурентному середовищі неможливо досягнути технологічного прориву.

Інноваційні стартапи деревообробної та меблевої промисловості

Умови вступу

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти
для вступу на спеціалізацію «Інноваційні стартапи меблевої і деревообробної галузей»:

• Українська мова;
  • Математика;
  • Фізика або біологія.

Додаткові можливості вступу

Підготовчі курси

Слухачі підготовчих курсів за результатами атестації додатково до конкурсного балу  (максимально 200 балів) можуть отримати до 10 балів при вступі на  спеціальності, яким надається державна підтримка:

187  –  Деревообробні та меблеві технології

Курси БЕЗКОШТОВНІ!

Участь у Всеукраїнській олімпіаді

В НЛТУ України у травні 2018 р. буде проведено Всеукраїнську олімпіаду. Учасники олімпіади можуть отримати до 20 додаткових балів з одного предмету

Детальнішу інформацію щодо особливостей ступної компанії та змісту спеціалізації можна отримати:
  1. За телефоном:   +38032-2384504 (міський, м Львів)
                                +380987219513  (Київстар).

2. На сайті приймальної комісії Національного лісотехнічного університету України за адресою - http://pk.nltu.edu.ua/ua/homepage.

3. На сайті кафедри технології меблів та виробів з деревини (випускової кафедри) НЛТУ України за адресою :
    http://tmvd.nltu.edu.ua/index.php/ua/ .
    Адреса для листування: вул. Залізняка, 11, Львів, Україна, 79057.

4. На Facebook-cторінці спеціалізації «Іноваційні стартапи деревообробної та меблевої галузей»" за адресою: https://www.facebook.com/StartUpDMT/.

5. Шляхом відправлення письмових запитань та пропозицій на адресу :