Національний лісотехічний університет україни

кафедра ТМВД

Ласкаво просимо на веб-сторінку кафедри ”Технології меблів та виробів з деревини” !

Кафедра “Технології меблів та виробів з деревини” є структурним підрозділом  Навчально-наукового інституту Деревообробних та комп’ютерних технологій  і дизайну (ННІ ДКТД) Національного лісотехнічного університету України (НЛТУ України) знаходиться у м. Львові.

Навчальну та наукову діяльність кафедра розпочала у 1946 р.

Напрямки наукової діяльності та досліджень охоплюють технологію виробництва меблів та виробів з деревини, та сприяють підготовці фахівців-деревообробників високої кваліфікації, які є прихильними до збереження навколишнього середовища та здатні забезпечувати гармонійну взаємодію з природним довкіллям у професійній та соціальній діяльності.

Кафедра сприяє поширенню і зростанню знань у царині технологій деревообробленнятехнологій проектування та виробництва меблів та інших виробів з деревини шляхом інтенсивного навчання та виконання прикладних досліджень, а також для забезпечення студентів високим рівнем технологічної підготовки та знаннями для можливого заняття приватним підприємництвом та потенційної майбутньої зайнятості.

Технології меблів та виробів з деревини

Ми із задоволенням познайомимося та проведемо вас по наших навчальних та наукових лабораторіях.

ІННОВАЦІЙНІ СТАРТАПИ

Спеціалізація у спеціальності 187 “Деревообробні та меблеві технології”.
Про інновації, технології та рішення в деревообробній та меблевій промисловості…
Випускова кафедра “Технології меблів та виробів з деревини
ННІ Деревооброблювальних та  комп`ютерних технологій і дизайну
ДВНЗ Національний лісотехнічний університет України.

Щасливих студентів
Дипломних проектів
Проведено пар
Написано статей

Спеціальний тиждень

Це форма навчання, що розповсюджена у Швейцарії (зокрема в Університеті Прикладних Наук м. Берн, де готують фахівців за спорідненими до наших спеціальностями: такими, як «Технологія деревообробки» та «Цивільна інженерія»).

Проект RERAM

18 та 19 травня  2016 р.у Львові дискутували та обмінювалися досвідом понад 80 учасників з різних країн в рамках завершальної конференції дворічного європейського проекту RERAM.