bjm-n
старший викладач

Освіта

• У 1977 р. закінчив Львівський лісотехнічний інститут за спеціальністю "Інженер-технолог"

Професійний стаж роботи:

• старший викладач кафедри технології меблів та виробів з деревини Національного лісотехнічного університету України м. Львів, Україна

• старший викладач кафедри технології меблів та виробів з деревини

• лектор курсів "Основи технології виробів з деревини", "Техніка і технологія галузі" (для студентів економічного факультету)
  • лабораторні та практичні заняття заняття з дисциплін: “Технологія виробів з деревини", "Технологія м'яких меблевих виробів", "Технологія спеціальних деревообробних виробництв"

• "Дослідження формостійкості щитових елементів"

Вибрані публікації

• .