valter levin book

  16 травня 2011 року Уолтер Левін,  професор  у відставці, повернувся в свій старий лекційний зал, щоб провести останню лекцію, яка була приурочена до публікації його нової книжки.  

Ви знаєте чому небо синє, а хмари білі? Якщо ні, тоді цей дивовижний лектор і відомий астрофізик Уолтер Левін досить докладно, переконливо ну і надзвичайно цікаво розповість вам про деякі закони фізики. Він  поклав своє життя на лінію, щоб продемонструвати, що він сильний віруючий у збереженні енергії.

Демонстрації захоплюють. Але  якщо абстагуватись від предмету лекції, то ми бачимо ентузіазм, натхнення та самопожерству у викладенні  матеріалу.   Не менш цікаві і відповіді на питання аудиторії після лекції.

Лекція з перекладом:  https://www.facebook.com/time.ukr.news/videos/1443541099060634/

 Повну англомовну версію лекції можна знайти тут: https://youtu.be/sJG-rXBbmCc

Канал  на youtubi Lectures by Walter Lewin. They will make you ♥ Physics.

ч

 

  How To Study Effectively

На сайті  "effectivestudy.org" Ви будете мати доступ до кращих статей про ефективні методи дослідження, які допоможуть вам бути кращим

 

 

HOW TO STUDY EFFECTIVELY – EFFECTIVE STUDY SKILLS THAT WORK

Here at effectivestudy.org, you’ll have access to top-notch articles on effective study skills that’ll help you to be the best that you can be in the most efficient way possible!

 

 

library 428034Інститут освітньої аналітики Міністерства освіти і науки України провів дослідження практик академічної доброчесності у вищих навчальних закладах України.

За результатами дослідження, 27 ВНЗ мають кодекси честі студента або його аналоги (що становить 15,5% генеральної сукупності) та 23 – етичні кодекси викладача або його аналоги у відкритому доступі на своїх сайтах. Крім цього, як стверджують представники ВНЗ, ще в шести університетах (щодо кодексу честі) та п’яти вищих навчальних закладах (щодо етичного кодексу) ці документи існують у закритому доступі або в паперовому вигляді.

Детальніше : http://mon.gov.ua/usi-novivni/novini/2016/08/09/doslidzhennya-27-ukrayinskix-universitetiv-mayut-kodeksi/

Аналітична довідка за результатами дослідження практик академічної доброчесності у ВНЗ України

 

http://www.dissernet.org/

 

Вільне мережеве співтовариство експертів, дослідників і репортерів, присвячених свою працю викриттів шахраїв, фальсифікаторів і брехунів.

 

 

 спільнота ДиссернетДослідження і викриття Діссернета в рівній мірі зачіпають різні категорії громадян:
1) професійних вчених, або людей, безпідставно називають себе такими,
2) широке коло політичних і громадських діячів, які намагалися поліпшити свою репутацію і придбати додаткове повагу співгромадян, шляхом захисту дисертацій і отримання офіційних дипломів про кандидатських і докторських ступенях.

Facebook "Офіційна сторінка вільного мережевого співтовариства Діссернет"

 

Вивчення іноземних мов стає все популярнішим, а курси все дорожчими. Тому для тих, хто може самоорганізуватись і має непохитний намір вивчати англійську мову, ось підбірка із 40 підручників, посібників та словників з англійської мови, з посиланнями, за якими їх можна завантажити безкоштовно в форматі pdf.

 

Продовжувати читання

(Джерело:  http://melni.me/40-pidruchnykiv-z-anglijskoyi-movy-yaki-mozhna-zavantazhyty-v-interneti-bezplatno/#more-380)

 


Якщо хтось все ще вважає, що поїхати за кордон майже задарма, вчитися там чи знайти бажану роботу неможливо, – ви просто ліниві. Ми живемо в той час, коли можливості валяються просто під ногами, але ж звісно потрібно трішки напружитись, щоб їх підняти.
Спеціально для тих, хто “наполегливо” шукає таких можливостей для подорожей, навчання чи роботи в Україні або ж за кордоном – підбірка сайтів, на яких можна знайти гранти, конкурси, стажування, міжнародні проекти та літні школи.

VAK.in.ua

vakinua

портал присвячений полегшенню процедури оформлення наукових джерел  відповідно до вимог Вищої атестаційної комісії (ВАК) України  та проходження нормоконтролю при написанні Ваших публікацій,  курсових, дипломних, дисертацій та інших наукових робіт!

За допомогою VAK.in.ua Ви можете швидко та легко оформити Ваш "Перелік використаних джерел"

 

Мережа для українських науковців та всіх, хто цікавиться наукою в Україні    Ukrainian Scientists Worldwide

         Українські науковці у світі

Мережа для українських науковців та всіх, хто цікавиться наукою в Україні ...

Навчання у країні, де сходить сонце

stuway.com.ua

Усім, хто цікавиться японською мовою і культурою, Японія дає шанс отримати грант або стипендію для здобуття якісної інноваційної освіти

http://studway.com.ua

Меблева фірма "Карпати"

Меблева фірма "Карпати"
м. Львів, вул. Городоцька, 172
www.karpaty-mebli.lviv.ua
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

zbЛісове Господарство, Лісова, Паперова і Деревообробна Промисловість

Міжвідомчий науково-технічний збірник

 

(ISSN 0130-9080 друкованої; ISSN 2312-9786 он-лайн версії)

Міжвідомчий науково-технічний збірник, заснований у 1964 році у Львівському лісотехнічному інституті (Національний лісотехнічний університет України).

У статтях збірника містяться матеріали наукових досліджень і проектноконструкторських робіт, спрямованих на вдосконалення технології та техніки лісового господарства, лісової, паперової, деревообробної промисловості та економіки.

Збірник розрахований на наукових, інженерно-технічних працівників, а також студентів, які виявляють інтерес до наукової діяльності.

Періодичність виходу - один раз на рік.

 logo-natlib

 


 

Електронна бібліотека України

Електронна бібліотека України«Електронна бібліотека України: створення Центрів знань в університетах України»– інноваційний проект, що об’єднує бібліотеки вищих навчальних закладів, національні бібліотеки та інші організації України. Метою проекту є забезпечення доступу до світової наукової інформації, створення власних академічних ресурсів, а також інтеграція української науки та бібліотечної справи у світову наукову комунікацію.

   
© кафедра ТМВД НЛТУ України