Запрошуємо Вас здобути освіту
в Національному лісотехнічному університеті України
з спеціальності
187 "Деревообробні та меблеві технології

Запрошуємо на навчання до НЛТУУ мальовничому куточку Львова, на зелених пагорбах Державного ботанічного саду розташований унікальний навчальний заклад – Національний лісотехнічний університет України (НЛТУ України). Це єдиний в Україні національний навчальний заклад лісотехнічного профілю, який готує висококваліфікованих фахівців (бакалаврів, спеціалістів та магістрів) для деревообробної галузі, для лісового та споріднених секторів економіки України.

Підготовка фахівців з деревооброблення та меблярства розпочато у 1945 році та у 1949 р. здійснено перший випуск фахівців – 12 інженерів за спеціальністю «Механічна технологія деревини».

В даний час на спеціальності «Деревообробні та меблеві технології», в інституті деревооброблювальних технологій та дизайну (ІДТД), навчається близько близько 1000 студентів (бакалаври, спеціалісти, магістри), навчальний процес ведуть висококваліфіковані викладачі, з них 13 професорів та понад 50 доцентів.

Деревообробна галузь здійснює перероблення деревини й виготовляє з неї широкий асортимент матеріалів, напівфабрикатів і готових виробів для населення й народного господарства.

Ми готуємо висококваліфікованих фахівців з технології лісопиляльного, стругального, меблевого, столярно-будівельного, тарного виробництв, дерев'яного домобудування, проектування технологічних процесів деревооброблення та конструювання виробів з деревини.

Наші випускники освоюють технології комп’ютерного проектування виробів та роботу на сучасному деревообробному обладнанні, можуть працювати на деревообробних та меблевих підприємствах різного типу та форм власності, організовувати власні виробництва тощо.

Професорсько-викладацький склад постійно здійснює пошук доступних і передових світових методів навчання, поєднання теоретичного і практичного навчальних курсів. Наводяться навчальні та науково-практичні контакти з навчальними закладами деревообробного та меблевого профілю у таких країнах Європи, як Польща, Словаччина, Німеччина, Чехія, Австрія, Угорщина.

Сучасні екологобезпечні та ресурсоощадні технології оброблення деревини вимагають від випускників постійно підвищувати рівень кваліфікації і переходити на вищі рівні проектної культури, для яких потрібно мати гнучке творче мислення і здібності охоплювати сутність проблеми, здатність бачити оптимальні способи її вирішення, виходу на практичні завдання, прогнозування та не боятись інтуїтивних припущень.

Професія деревообробника та мебляра є актуальною та потрібною для задоволення як матеріальних, так і духовних потреб людини.

Дерево має свою душу, частинку якої зберігає виготовлена з нього річ. Та чи кожному відкриється справжня душа дерева?

Відповідь на це питання можна знайти, навчаючись на спеціальності «Деревообробні та меблеві технології» в ІДТД НЛТУ України, який гостинно відчиняє для молоді двері у цікавий світ професійного навчання.

Випускова кафедра ТМВД. Адреса:  к.21, вул.Залізняка, 11, м.Львів.; тел.: +38(032)2384504

 

Інститут деревооброблювальних технологій і дизайну

TFb2
(корпус №2, вул.Залізняка, 11, м.Львів. тел.: 238-44-96;
http://www.idtd.nltu.edu.ua/)

 

 

 

 

 

Напрямки підготовки

 

• Деревообробні та меблеві технології

Випускники є фахівцями з технології лісопиляльного, меблевого, столярно-будівельного, тарного виробництв, сушіння і захисту деревини, дерев'яного домобудування, проектування процесів деревооброблення та виробів з деревини;

• Хімічні технології та інженерія (спеціалізація: технології деревинних композиційних матеріалів і модифікування деревини)

Випускники є фахівцями з технології та проектування технологічних процесів лущеного та струганого шпону, фанери, пластиків, плитних матеріалів, целюлози та паперу;

• Комп'ютерні науки та інформаційні технології

Випускники є фахівцями з розроблення програмного, інформаційного забезпечення систем комп'ютерного моделювання та автоматизованого проектування об'єктів і процесів лісопромислового комплексу;

• Дизайн (денна форма навчання)

Випускники є фахівцями з розроблення проектів меблів, виробів з деревини та оформлення інтер'єру житлових та промислових будівель.


 

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ до Національного лісотехнічного університету України

 pr kom2015

 

 

 

 

 


 

Вступ до НЛТУ України для здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів СПЕЦІАЛІСТ, МАГІСТР

 

 


 Програми та положення вступних випробувань для бакалавра, магістра, спеціаліста

 


Цент доуніверситетської та післядипломної освіти

pid kursy2105

 На підготовчі курси приймаються учні випускових класів загальноосвітніх середніх шкіл, останніх курсів професійно-технічних навчальних закладів, ліцеїв, а також особи з повною загальною середньою освітою....

детальніше... 

 


 

Буклет про національний лісотехнічний університет України

zapr 2015

 


   
© кафедра ТМВД НЛТУ України
 
  Geo Visitors Map MyCounter - ??????? ? ?????????? Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Infringement Search Tool